Śląski Klaster Edukacji

Aktualności


Trzecia z cyklu debat oksfordzkich

8 maja (poniedziałek) w godzinach 11.00-13.00 w siedzibie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbędzie się trzecia z cyklu debat oksfordzkich. Wystąpienie eksperckie wygłosi Profesor Jerzy Buzek, który zrelacjonuje stan debaty nt. przyszłości Unii Europejskiej prowadzonej na forach międzynarodowych.


Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej
Konferencja "Międzynarodowe stosunki gospodarcze i zrównoważony rozwój"

Uniwersytet w Sumach ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji "Międzynarodowe stosunki gospodarcze i zrównoważony rozwój", która odbędzie się w dniach 5-6 maja 2017 r. w Sumach na Ukrainie.

Czytaj dalejIV Międzynarodowa Naukowa Konferencja „Zrównoważony rozwój – ХХІ wiek: zarządzanie, technologie, modele (czytania naukowe im. Igora Nedina)”

Wydział Ciepłoenergetyczny Narodowego Technicznego Uniwersytetu Ukrainy „Kijowski Politechniczny Instytut», ZP „Instytut Gospodarki Zasobów Naturalnych i Zrównoważonego Rozwoju NAN Ukrainy” oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna zapraszają do udziału w IV Międzynarodowej Naukowej Konferencji „Zrównoważony rozwój – ХХІ wiek: zarządzanie, technologie, modele (czytania naukowe im. Igora Nedina)”, która odbędzie się 11-12 maja 2017 roku.

Czytaj dalejNowoczesne koncepcje zarządzania - nowy kierunek studiów podyplomowych

Studia podyplomowe nowoczesne koncepcje zarządzania są studiami specjalistycznymi, które pozwalają uczestnikom na rozszerzenie wiedzy do pracy na stanowisku specjalisty nowoczesnych koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem lub merytorycznego przygotowania do otwarcia przewodu doktorskiego na wydziale zarządzania uczelni publicznej i niepublicznej w Polsce.

Czytaj dalejSzkolenie pt. „Skuteczna strona internetowa”

Zapraszamy na szkolenie pt. „Skuteczna strona internetowa”.

Czytaj dalejSeminarium naukowe nt. „Uwarunkowania sukcesu w zarządzaniu projektami unijnymi w gminnych szkołach województwa śląskiego”

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium naukowym nt. „Uwarunkowania sukcesu w zarządzaniu projektami unijnymi w gminnych szkołach województwa śląskiego”, które odbędzie się 5 lutego 2017 roku o godz. 12 w sali 12 (budynek A) Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej. Seminarium poprowadzi mgr Sławomir Kowalski.

Czytaj dalejKonferencja Programowa Narodowego Kongresu Nauki: „Ścieżki kariery akademickiej i rozwój młodej kadry naukowej”

Rozpoczęła się rejestracja uczestników Konferencji Programowej Narodowego Kongresu Nauki: „Ścieżki kariery akademickiej i rozwój młodej kadry naukowej”, która odbędzie się 26 i 27 stycznia 2017 roku w Katowicach.

Czytaj dalej
Bielsko-Biała zna angielski

Wielki Test to coroczny, ogólnopolski i darmowy test językowy skierowany do wszystkich osób, które pragną sprawdzić swój poziom zaawansowania w nauce języka angielskiego. Do przygotowania testu używane są miarodajne i profesjonalnie skonstruowane testy sprawdzające wiedzę na europejskiej skali CEFR, zaproponowanej przez Radę Europy i oferowane bezpłatnie przez ETS Global. Równolegle z Wielkim Testem prowadzone jest największe w Polsce badanie dotyczące form nauki języków obcych.

Czytaj dalej


« Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | ... | 7 | 8 | Następna »