Śląski Klaster Edukacji

Aktualności


Seminarium Naukowe

W Sali Lustrzanej żywieckiego Pałacu Habsburgów, 25 października 2017 r. odbyło się seminarium o humanistyczno-społecznej perspektywie życia bł. cesarza Karola Habsburga, którego byliśmy współorganizatorem. W wydarzeniu uczestniczyło wielu uczniów z żywieckich szkół średnich.

Czytaj dalejSeminarium Naukowe

W sobotę 14 października 2017 roku odbyło się seminarium poświęcone zarządzaniu procesowemu w pracy współczesnego menadżera.

Czytaj dalejSeminarium Naukowe

Zapraszamy na seminarium pt. „Zarządzanie procesowe w pracy współczesnego menedżera”, które odbędzie się 14 października 2017 roku.

Czytaj dalejRuszyła rejestracja uczestników VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

W październiku (18-20.10.2017) po raz siódmy przedstawiciele nauki, biznesu i samorządu spotkają się w stolicy Śląska podczas największego w Europie wydarzenia poświęconego firmom sektora MŚP. Trzydniowy cykl debat, spotkań, warsztatów i wydarzeń towarzyszących jak co roku przyciąga do Katowic tysiące gości z całej Polski, Europy i z dalszych zakątków świata.

Czytaj dalej
Etyka – społeczeństwo - zarządzanie

W uczelnianym Pubie Oscar Wilde, 7 lipca odbyło się Interdyscyplinarne seminarium naukowe „Etyka – społeczeństwo – zarządzanie”. Uczestnicy reprezentowali nauki humanistyczne i ekonomiczne.

Czytaj dalejSeminarium Naukowe

Zapraszamy na seminarium naukowe „Etyka – społeczeństwo – zarządzanie”, które odbędzie się 7 lipca 2017 r.

Czytaj dalejSeminarium Naukowe

W dniu 6 czerwca 2017 roku odbyło się seminarium naukowe pt. „Współczesne perspektywy zarządzania zrównoważonym rozwojem”. W obradach wzięli udział m.in. dr hab. I.Khlobystov, dr L.Zharova,  dr S.Ciupka oraz dr K.Kucharczyk.

Czytaj dalejSeminarium Naukowe

Zapraszamy na seminarium naukowe „Współczesne perspektywy zarządzania zrównoważonym rozwojem”, które odbędzie się 6 czerwca 2017 r.

Czytaj dalejEuropean Start-up Days

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na European Start-up Days.

Czytaj dalej


« Poprzednia | 1 | 2 | 3 | ... | 7 | 8 | Następna »